Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
dostawa mięsa, wędlin i wyrobów garmażeryjnych
zawarta 1 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 184 dni · Podkarpackie, Jarosław
26 213 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa Artykułów Spożywczych Dla Domu Pomocy Społecznej w Jarosławiu od 01.07.2026r. do 31.12.2026r.
Dom Pomocy Społecznej · Jarosław
ogłoszenie o wyniku z 23 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Plac Mickiewicza 4, 37-500 Jarosław, Podkarpackie
NIP 7921882429REGON 650959618zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
45, 23-200 Spławy Drugie, Lubelskie
NIP 7150202051REGON 430531871zarejestrowana 25 września 1992
Dane wpisu
- Numer umowy
- 3/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 184 dni
- Publikacja w rejestrze
- 10 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 10 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ i MASARNIA "RZEMIEŚLNICZA" ELŻBIETA ZAJĄC SPÓŁKA JAWNA.