Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Sukcesywne dostawy żywności na potrzeby zbiorowego żywienia w Szkole Podstawowej nr 382 im. Warszawskich Dzieci w Warszawie. Dostawy mrożonych warzyw i owoców.
zawarta 6 lipca 2026 · okres: 148 dni · Mazowieckie, Warszawa
36 883 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa produktów żywnościowych
Szkoła Podstawowa nr 382 im. Warszawskich Dzieci · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 28 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Konińska 2, 02-495 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5223095827REGON 367420491zarejestrowana 31 maja 2017
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Generała Jakuba Jasińskiego 32E, 37-700 Przemyśl, Podkarpackie
NIP 8952012233REGON 021860918zarejestrowana 16 kwietnia 2012
Dane wpisu
- Numer umowy
- S382/US/7/6/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 148 dni
- Publikacja w rejestrze
- 5 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 5 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 24 sierpnia 2026
- wpis wrócił do rejestru
- 5 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru