Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Przebudowa drogi gminnej nr 380503 W Karolków Rybnowski - Nowa Wieś -Zygmuntówka.

zawarta 11 sierpnia 2026 · okres: 66 dni · Mazowieckie, Rybno

Ten wpis zniknął z rejestru (11 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.

137 855 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

„Przebudowa drogi gminnej nr 380503W Karolków Rybnowski – Nowa Wieś - Zygmuntówka”
Gmina Rybno · Rybno
ogłoszenie o wyniku z 16 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Długa 20, 96-514 Rybno, Mazowieckie
NIP 8371692261REGON 750148466zarejestrowana 27 maja 1990
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Sochaczew, Mazowieckie
NIP 8371705609REGON 147054476zarejestrowana 17 stycznia 2014
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
83.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
66 dni
Publikacja w rejestrze
11 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
11 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 11 sierpnia 2026
    • wpis zniknął z rejestru

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Przebudowa drogi gminnej nr 380503 W Karolków Rybnowski - Nowa Wieś -Zygmuntówka.” (ID c85410fc-5714-4802-8e2f-be3e140738b7), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/c85410fc-5714-4802-8e2f-be3e140738b7, stan wpisu z 2026-08-11, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie