Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Usługa wynajmu torów pływackich/basenu na potrzeby prowadzenia zajęć dla studentów Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Lubelskiej z podziałem na części. Część 2: Usługa polegająca na wynajmie basenu na potrzeby prowadzenia sekcji pływania oraz zajęć rehabilitacji dla studentów
zawarta 11 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 263 dni · Lubelskie, Lublin
Ten wpis zniknął z rejestru (20 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
70 560 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Usługa wynajmu torów pływackich/basenu na potrzeby prowadzenia zajęć dla studentów Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Lubelskiej z podziałem na części.
Politechnika Lubelska · Lublin
ogłoszenie o wyniku z 18 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Nadbystrzycka 38D, 20-618 Lublin, Lubelskie
NIP 7120104651REGON 000001726zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaJSFP
ul. Filaretów 44, 20-609 Lublin, Lubelskie
NIP 7123253742REGON 060972765zarejestrowana 5 lipca 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- DZP/110/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 263 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 20 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: POLITECHNIKA LUBELSKA i MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI "BYSTRZYCA" W LUBLINIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.