Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa sprzętu multimedialnego.
zawarta 12 sierpnia 2026 · okres: 13 dni · Opolskie, Opole
10 849 zł
wartość umowy
Zgodnie z formularzem ofertowym.
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa sprzętu multimedialnego na potrzeby jednostek PO (WI, WEAiI, WIPiL)
Politechnika Opolska · Opole
ogłoszenie o wyniku z 17 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Prószkowska 76, 45-758 Opole, Opolskie
NIP 7540008109REGON 000001732zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
WRZEŚNIA, Wielkopolskie
NIP 7891676960REGON 301951410zarejestrowana 28 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP/D/50/2026 cz. 2
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 13 dni
- Publikacja w rejestrze
- 17 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 17 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie