Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
naprawa sprzętu medycznego
zawarta 14 lipca 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 2 dni · Podkarpackie, Rzeszów
4427,86 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup i dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do zabiegów endowaskularnych w dziedzinie radiologii zabiegowej i neuroradiologii zabiegowej.
Kliniczny Szpital Wojewódzki im. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie · Rzeszów
ogłoszenie o wyniku z 1 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Lwowska 60, 35-301 Rzeszów, Podkarpackie
NIP 8131502114REGON 690697529zarejestrowana 2 września 1996
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Tysiąclecia 14, 64-300 Nowy Tomyśl, Wielkopolskie
NIP 7880008829REGON 630002936zarejestrowana 17 maja 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZAM_2026_0095
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 2 dni
- Publikacja w rejestrze
- 6 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 6 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 26 sierpnia 2026
- wpis wrócił do rejestru
- 6 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: KLINICZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W RZESZOWIE i AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.