Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przedmiotem umowy jest wynajem, transport, montaż i demontaż hal namiotowych i namiotów lekkich wraz z wyposażeniem na potrzeby organizacji wydarzenia: "Dożynki Wojewódzkich 2026"
zawarta 29 lipca 2026 · okres: 7 dni · Lubelskie, Lublin
Ten wpis zniknął z rejestru (11 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
179 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Wynajem, transport, montaż i demontaż hal namiotowych i namiotów lekkich z wyposażeniem na potrzeby na potrzeby organizacji wydarzenia „Dożynki Wojewódzkie 2026”.
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie · Lublin
ogłoszenie o wyniku z 12 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
pl. Teatralny 1, 20-029 Lublin, Lubelskie
NIP 7123437749REGON 522448506zarejestrowana 1 lipca 2022
WykonawcaPrzedsiębiorca
Zamość, Lubelskie
NIP 9221458624REGON 951093979zarejestrowana 26 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- BAP.022.27.2026.SLE
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 7 dni
- Publikacja w rejestrze
- 11 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 11 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 11 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru