Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Przedmiotem zamówienia jest dostawa teatrzyków edukacyjnych oraz parawanów edukacyjnych dla 7 placówek wychowania przedszkolnego (OWP) w ramach projektu pn. „Dwujęzyczne maluchy w Nowym Sączu”.
zawarta 27 lipca 2026 · okres: 1 miesiąc · Małopolskie, Nowy Sącz
33 303 zł
wartość umowy
Przedmiotem zamówienia jest dostawa teatrzyków edukacyjnych oraz parawanów edukacyjnych dla 7 placówek wychowania przedszkolnego (OWP) w ramach projektu pn. „Dwujęzyczne maluchy w Nowym Sączu”.
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa wyposażenia dydaktyczno-multimedialnego dla 7 placówek wychowania przedszkolnego (OWP) w ramach projektu "Dwujęzyczne maluchy w Nowym Sączu".
Miasto Nowy Sącz - Centrum Pozyskiwania Funduszy i Przedsiębiorczości · Nowy Sącz
ogłoszenie o wyniku z 31 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stanisława Wyspiańskiego 13, 33-300 Nowy Sącz, Małopolskie
NIP 7342944765REGON 492840405zarejestrowana 8 października 2002
WykonawcaPrzedsiębiorca
Mareza, Pomorskie
NIP 6692391875REGON 221967633zarejestrowana 10 października 2013
Dane wpisu
- Numer umowy
- CPFiP.262.1.2026.DM - Część II
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 miesiąc
- Publikacja w rejestrze
- 29 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 29 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- tak
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 11 sierpnia 2026
- wpis wrócił do rejestru
- contractor_name: — → KOSMAL Wojciech Kosmala
- contractor_nip: — → 6692391875
- jsfp_nip: — → 7342944765
- 29 lipca 2026
- wpis zniknął z rejestru