Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawa pojazdu typu furgon 5-osobowy z przestrzenią ładunkową w wersji nieoznakowanej

zawarta 19 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 119 dni · Wielkopolskie, Piła

Ten wpis zniknął z rejestru (20 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.

208 086 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa dwóch pojazdów typu furgon 5-osobowy z przestrzenią ładunkową w wersji nieoznakowanej
Szkoła Policji w Pile · Piła
ogłoszenie o wyniku z 20 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
plac Staszica 7, 64-920 Piła, Wielkopolskie
NIP 7641023091REGON 570290663zarejestrowana 24 września 1954
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Aleja Katowicka 9, 05-830 Wolica, Mazowieckie
NIP 5342169325REGON 017366742zarejestrowana 13 września 2001
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
75/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
119 dni
Publikacja w rejestrze
20 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
20 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 20 sierpnia 2026
    • wpis zniknął z rejestru

Umowy między tymi stronami

wszystkie (2)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZKOŁA POLICJI W PILE i MAN TRUCK & BUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa pojazdu typu furgon 5-osobowy z przestrzenią ładunkową w wersji nieoznakowanej” (ID c1c10ce7-3bac-4fd6-bd9a-c715752db4bb), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/c1c10ce7-3bac-4fd6-bd9a-c715752db4bb, stan wpisu z 2026-08-20, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie