Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Świadczenie usług ochrony mienia, obsługi portierni i szatni w obiekcie przy ul. Waszyngtona 4/8 w Częstochowie

zawarta 15 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 rok · Śląskie, Częstochowa

Ten wpis zniknął z rejestru (11 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.

245 483 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Usługa ochrony mienia wraz z obsługą portierni i szatni w obiektach Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie
Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie · Częstochowa
ogłoszenie o wyniku z 10 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jerzego Waszyngtona 4/8, 42-200 Częstochowa, Śląskie
NIP 5730116775REGON 000001494zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Krakowska 45, 42-204 Częstochowa, Śląskie
NIP 5732861307REGON 363658155zarejestrowana 3 lutego 2016
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZP.26.2.52.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1 rok
Publikacja w rejestrze
11 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
11 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 11 sierpnia 2026
    • wpis zniknął z rejestru

Umowy między tymi stronami

wszystkie (2)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTET JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE i P&T GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Świadczenie usług ochrony mienia, obsługi portierni i szatni w obiekcie przy ul. Waszyngtona 4/8 w Częstochowie” (ID c1826318-aee1-403a-bf1b-cce2eec43b50), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/c1826318-aee1-403a-bf1b-cce2eec43b50, stan wpisu z 2026-08-11, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie