Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wykonanie projektu stałej organizacji ruchu dla ul. Szkolnej w Tarnowie Podgórnym - od ul. 23 Października do Ronda Wolności.
zawarta 9 lipca 2026 · okres: 181 dni · Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
7000,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Wykonanie projektu budowy ul. Edmundowskiej i ul. Leśnej w Jankowicach
Gmina Tarnowo Podgórne · Tarnowo Podgórne
ogłoszenie o wyniku z 19 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Poznańska 115, 62-080 Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie
NIP 7773111426REGON 631258454zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Święty Wojciech 21, 61-749 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7792584611REGON 541023516zarejestrowana 28 lutego 2025
Dane wpisu
- Numer umowy
- WID.272.2.129.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 181 dni
- Publikacja w rejestrze
- 24 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie