Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawa leków dla SPZZOZ w Gryficach

zawarta 22 lipca 2026 · okres: 12 miesięcy · Zachodniopomorskie, Gryfice

3000,00 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

,,Dostawa leków w tym leków do programu lekowego do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach – I cz.’’
Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach · Gryfice
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Niechorska 27, 72-300 Gryfice, Zachodniopomorskie
NIP 8571688560REGON 000310284zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Annopol 4A, 03-236 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5242755182REGON 146378001zarejestrowana 10 listopada 2012
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZP/20/2/26
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
12 miesięcy
Publikacja w rejestrze
22 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
22 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa leków dla SPZZOZ w Gryficach” (ID c1168d51-dfd5-4dc8-87c8-fdafda0b4cb5), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/c1168d51-dfd5-4dc8-87c8-fdafda0b4cb5, stan wpisu z 2026-07-22, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie