Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
LEKI DO PROGRAMÓW LEKOWYCH
zawarta 17 sierpnia 2026 · okres: 18 miesięcy · Wielkopolskie, Piła
Ten wpis zniknął z rejestru (25 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
168 617 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
LEKI DO PROGRAMÓW LEKOWYCH
Szpital Specjalistyczny im. Stanisława Staszica w Pile · Piła
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Rydygiera Ludwika 1, 64-920 Piła, Wielkopolskie
NIP 7642088098REGON 001261820zarejestrowana 1 kwietnia 1987
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Szopienicka 77, 40-431 Katowice, Śląskie
NIP 5252409576REGON 141107266zarejestrowana 1 marca 2007
Dane wpisu
- Numer umowy
- 203/2026/ZP
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 18 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 25 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 25 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 25 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru