Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Umowa dotyczy realizacji wykonania przedmiotu zamówienia pn.: Zakup i drożenie serwera systemu kopii zapasowych wraz z licencjami i wsparciem serwisowym w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd.
zawarta 30 lipca 2026 · okres: 33 dni · Śląskie, Myszków
Ten wpis zniknął z rejestru (21 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
278 484 zł
wartość umowy
Umowa dotyczy realizacji wykonania przedmiotu zamówienia pn.: Zakup i drożenie serwera systemu kopii zapasowych wraz z licencjami i wsparciem serwisowym w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd.
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup i wdrożenie serwera systemu kopii zapasowych wraz z licencjami i wsparciem serwisowym w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd"
Powiat Myszkowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Myszkowie · Myszków
ogłoszenie o wyniku z 20 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Pułaskiego 6, 42-300 Myszków, Śląskie
NIP 5771975185REGON 152180808zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Mariusza Bojemskiego 25, 42-202 Częstochowa, Śląskie
NIP 9492107026REGON 241123546zarejestrowana 30 stycznia 2009
Dane wpisu
- Numer umowy
- CRU 183/IR/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 33 dni
- Publikacja w rejestrze
- 21 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 21 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru