Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
"Najem długoterminowy samochodów na potrzeby Zarządu Praskich Terenów Publicznych w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy" - Część 3 : "Najem długoterminowy samochodu dostawczego z silnikiem benzynowym, min. 4 - maks. 5 osobowy, o dopuszczalnej całkowitej masie do 3,5 tony"
zawarta 24 lipca 2026 · okres: 1461 dni · Mazowieckie, Warszawa
120 195 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Najem długoterminowy samochodów na potrzeby Zarządu Praskich Terenów Publicznych w Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy
Zarząd Praskich Terenów Publicznych w Dzielnicy Praga-północ M.st. Warszawy · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 24 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wenantego Burdzińskiego 7, 03-480 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1130122334REGON 011312165zarejestrowana 2 stycznia 1996
WykonawcaPrzedsiębiorca
Ostrołęka, Mazowieckie
NIP 7581006308REGON 550411585zarejestrowana 18 października 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP/PN/TP/10/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1461 dni
- Publikacja w rejestrze
- 5 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 5 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie