Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawy immunoglobulin, albumin i leków
zawarta 5 sierpnia 2026 · okres: 1 rok · Lubelskie, Janów Lubelski
569 887 zł
wartość umowy
Zamówienie w trybie przetargowym , postępowanie Nr DE-4/34/11/2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
"Dostawa immunoglobulin , albumin i leków - 2026"
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Janowie Lubelskim · Janów Lubelski
ogłoszenie o wyniku z 28 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jana Zamoyskiego 149, 23-300 Janów Lubelski, Lubelskie
NIP 8621439920REGON 000308382zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Krzemieniecka 120, 54-613 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8942556799REGON 932081801zarejestrowana 10 listopada 1999
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 rok
- Publikacja w rejestrze
- 6 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 6 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 26 sierpnia 2026
- wpis wrócił do rejestru
- 6 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru