Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
zakup wraz z dostawą lamp ulicznych - Bałtycka 8
zawarta 9 lipca 2026 · okres: 9 dni · Śląskie, Chorzów
4976,99 zł
wartość umowy
cztery tysiące dziewięćset siedemdziesiąt sześć złotych dziewięćdziesiąt dziewięć groszy
9 lipca 2026100% okresu3 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Sukcesywne dostawy materiałów elektrycznych
Zakład Komunalny "PGM" · Chorzów
ogłoszenie o wyniku z 30 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Bałtycka 8, 41-500 Chorzów, Śląskie
NIP 6270019484REGON 271570664zarejestrowana 1 kwietnia 1992
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Składowa 30B, 41-500 Chorzów, Śląskie
NIP 6272706036REGON 241684658zarejestrowana 18 sierpnia 2010
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 9 dni
- Data zakończenia
- 3 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 3 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 3 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 17.07.2026Wygaśniecie umowy
Usługa zrealizowana
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 3 sierpnia 2026
- date_end: — → 2026-08-03
- status: Aktywna → Nieaktywna