Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Remont drogi powiatowej Nr 2130E Pobórz- Golędzkie- zakres remontu: remont nawierzchni jezdni- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki asfaltowej oraz remont poboczy z kruszywa łamanego
zawarta 29 lipca 2026 · okres: 1 miesiąc · Łódzkie, Oporów
289 800 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Remont drogi powiatowej Nr 2130E Pobórz-Golędzkie”
Gmina Oporów · Oporów
ogłoszenie o wyniku z 23 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
25, 99-322 Oporów, Łódzkie
NIP 7752407021REGON 611015804zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Stefanów, Łódzkie
NIP 7752666248REGON 389011769zarejestrowana 25 maja 2021
Dane wpisu
- Numer umowy
- G.271.03.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 miesiąc
- Publikacja w rejestrze
- 30 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 30 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- tak
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 14 sierpnia 2026
- wpis wrócił do rejestru
- 30 lipca 2026
- wpis zniknął z rejestru