Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa brzeszczotów do piły ortopedycznej dla SP ZOZ w Turku
zawarta 3 sierpnia 2026 · 6. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 29 dni · Wielkopolskie, Turek
2500,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki zdrowotnej w Turku
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku · Turek
ogłoszenie o wyniku z 23 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Poduchowne 1, 62-700 Turek, Wielkopolskie
NIP 6681580495REGON 000300050zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Tysiąclecia 14, 64-300 Nowy Tomyśl, Wielkopolskie
NIP 7880008829REGON 630002936zarejestrowana 17 maja 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- 68/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 29 dni
- Publikacja w rejestrze
- 5 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 5 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TURKU i AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.