Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Wyroby do zabiegów RIRS

zawarta 7 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · na czas nieoznaczony · Lubelskie, Biała Podlaska

153 100 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa wyrobów do aparatu Prismaflex firmy Gambro do ciągłego leczenia nerkozastępczego, wyrobów do zabiegów RIRS, czujników do pulsoksymetru z saturacją Masimo Set (...) - 6 części
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej · Biała Podlaska
ogłoszenie o wyniku z 25 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Terebelska 57-65, 21-500 Biała Podlaska, Lubelskie
NIP 5371960760REGON 000676708zarejestrowana 1 maja 1976
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wenedów 2, 75-847 Koszalin, Zachodniopomorskie
NIP 6692255563REGON 331039951zarejestrowana 21 stycznia 2000
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
1080/NP/S-2/26.61/2028
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
na czas nieoznaczony
Publikacja w rejestrze
21 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
21 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Wyroby do zabiegów RIRS” (ID bb3ffa5c-0ae8-4e1a-a457-23ec11804428), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/bb3ffa5c-0ae8-4e1a-a457-23ec11804428, stan wpisu z 2026-08-21, dostęp: 31 sierpnia 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie