Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Modernizacja budynku użyteczności publicznej w Kłopocie
zawarta 12 sierpnia 2026 · okres: 154 dni · Lubuskie, Cybinka
Ten wpis zniknął z rejestru (12 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
1 057 741 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Modernizacja budynku użyteczności publicznej w Kłopocie
Gmina Cybinka · Cybinka
ogłoszenie o wyniku z 14 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Szkolna 5, 69-108 Cybinka, Lubuskie
NIP 9261000593REGON 970770416zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Aleja Wojska Polskiego 49C/4, 65-762 Zielona Góra, Lubuskie
NIP 9292085863REGON 529728321zarejestrowana 25 września 2024
Dane wpisu
- Numer umowy
- Umowa nr RZP.21/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 154 dni
- Publikacja w rejestrze
- 12 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 12 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 12 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru