Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

wykonanie usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i urządzeń

zawarta 10 lipca 2026 · okres: 175 dni · Śląskie, Bielsko-Biała

2500,00 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

„33/26 – Wykonanie usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i urządzeń”
Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej · Bielsko-Biała
ogłoszenie o wyniku z 31 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, Śląskie
NIP 5471842468REGON 070621590zarejestrowana 19 stycznia 1996
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. 1 Maja 20/1, 75-800 Koszalin, Zachodniopomorskie
NIP 6692526370REGON 363383273zarejestrowana 4 stycznia 2016
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
221/ZP/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
175 dni
Publikacja w rejestrze
28 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
28 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 8 sierpnia 2026
    • wpis wrócił do rejestru
  2. 28 lipca 2026
    • wpis zniknął z rejestru

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „wykonanie usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i urządzeń” (ID ba450ebb-fb3b-4bd2-ae45-a2797e533e50), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/ba450ebb-fb3b-4bd2-ae45-a2797e533e50, stan wpisu z 2026-07-28, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie