Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Sprzęt jednorazowego użytku
zawarta 19 sierpnia 2026 · okres: 12 miesięcy · Dolnośląskie, Legnica
2750,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
DOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO I MATERIAŁÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA POTRZEB POGOTOWIA RATUNKOWEGO W LEGNICY
Pogotowie Ratunkowe w Legnicy · Legnica
ogłoszenie o wyniku z 25 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Dworcowa 7, 59-220 Legnica, Dolnośląskie
NIP 6912131539REGON 390760941zarejestrowana 1 lipca 2000
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Józefa Chłopickiego 50, 04-275 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1132183794REGON 016158415zarejestrowana 25 listopada 1999
Dane wpisu
- Numer umowy
- 3/9/PNO/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 12 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 24 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie