Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA

Umowa dostawy biblioteki taśmowej, urządzeń NAS, zasilacza awaryjnego oraz oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

zawarta 11 sierpnia 2026 · okres: 21 dni · Lubelskie, Janów Lubelski

203 389 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa biblioteki taśmowej, urządzeń NAS, zasilacza awaryjnego oraz opro-gramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”
Gmina Janów Lubelski · Janów Lubelski
ogłoszenie o wyniku z 11 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, Lubelskie
NIP 8621575758REGON 830409590zarejestrowana 27 maja 1990
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Janów Lubelski, Lubelskie
NIP 8621421736REGON 060596322zarejestrowana 5 stycznia 2012
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZP.272.20.2026.ŁB11
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
21 dni
Publikacja w rejestrze
24 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
24 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
tak

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Umowa dostawy biblioteki taśmowej, urządzeń NAS, zasilacza awaryjnego oraz oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”” (ID b71536c0-cee0-4a4f-8282-836e19a2829b), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/b71536c0-cee0-4a4f-8282-836e19a2829b, stan wpisu z 2026-08-24, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie