Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Usługa pośrednictwa w rezerwacji noclegów w hotelach na terenie Warszawy dla nauczycieli akademickich oraz gości projektowych spoza Uniwersytetu Warszawskiego dla potrzeb Międzynarodowego Centrum Zarządzania i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.
zawarta 17 sierpnia 2026 · okres: 24 miesiące · Mazowieckie, Warszawa
128 958 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Usługa pośrednictwa w rezerwacji miejsc noclegowych na terenie Warszawy dla nauczycieli akademickich oraz gości projektowych spoza Uniwersytetu Warszawskiego dla MCZ oraz WZ UW
Uniwersytet Warszawski · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 1 września 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5250011266REGON 000001258zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
108A, 36-020 Kielnarowa, Podkarpackie
NIP 8133380514REGON 180003786zarejestrowana 8 grudnia 2004
Dane wpisu
- Numer umowy
- POUZ-362/70/2026/WZ
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 24 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 21 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie