Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dowóz dzieci i uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Białobrzegi do Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno- Wychowawczego w Wysokiej w roku szkolnym 2026/2027
zawarta 13 sierpnia 2026 · okres: 1 rok · Podkarpackie, Białobrzegi
Ten wpis zniknął z rejestru (19 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
16 666 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Dowóz dzieci i uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Białobrzegi do szkół lub ośrodków w roku szkolnym 2026/2027”
Centrum Usług Wspólnych w Białobrzegach · Białobrzegi
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
4A, 37-114 Białobrzegi, Podkarpackie
NIP 8151259266REGON 690380040zarejestrowana 13 marca 1996
WykonawcaPrzedsiębiorca
49, 37-100 Wysoka, Podkarpackie
NIP 8151741394REGON 180891516zarejestrowana 5 września 2007
Dane wpisu
- Numer umowy
- UMOWA NR 6/CUW/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 rok
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 19 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru