Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
igły do znieczuleń
zawarta 12 sierpnia 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 24 miesiące · Podkarpackie, Krosno
Ten wpis zniknął z rejestru (13 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
4884,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa asortymentu do zabiegów na blok operacyjny II
Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie · Krosno
ogłoszenie o wyniku z 24 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Korczyńska 57, 38-400 Krosno, Podkarpackie
NIP 6842120222REGON 000308620zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ZIEMSKA 44, 41-808 ZABRZE, 41-808
NIP 6481997718REGON 273295877zarejestrowana 29 listopada 1996
Dane wpisu
- Numer umowy
- EZ/215/46/2026/13
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 24 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 13 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL PODKARPACKI IM. JANA PAWŁA II W KROŚNIE i ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.