Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Sukcesywna dostawa artykułów biurowych
zawarta 31 lipca 2026 · okres: 731 dni · Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
418 785 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa artykułów biurowych
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie · Olsztyn
ogłoszenie o wyniku z 31 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Żołnierska 18/-, 10-561 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
NIP 7392955794REGON 000293976zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Aleja Fryderyka Chopina 55, 05-092 Łomianki Dolne, Mazowieckie
NIP 1181783347REGON 140039605zarejestrowana 9 lutego 2005
Dane wpisu
- Numer umowy
- U M O W A nr DZPZ/2650/31TP/2026/3 cz. 1
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 731 dni
- Publikacja w rejestrze
- 4 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 4 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie