Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA

Page Ruker&trade Unstained Broad Range Protrin Ladder

zawarta 7 sierpnia 2026 · 35. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Pomorskie, Gdańsk

442,00 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa zestawu: termocykler i spektrofotometr mikroobjętościowy UV-Vis dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego.
Uniwersytet Gdański · Gdańsk
ogłoszenie o wyniku z 22 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. prof. Marii Janion 7, 80-309 Gdańsk, Pomorskie
NIP 5840203239REGON 000001330zarejestrowana 20 marca 1970
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1180039931REGON 010196490zarejestrowana 29 kwietnia 1993
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
nie nadano numeru
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1 dzień
Publikacja w rejestrze
11 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
11 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
tak

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 1 września 2026
    • wpis wrócił do rejestru
  2. 11 sierpnia 2026
    • wpis zniknął z rejestru

Umowy między tymi stronami

wszystkie (35)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTET GDAŃSKI i LIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Page Ruker&trade Unstained Broad Range Protrin Ladder” (ID b5f0fbc0-f9fe-49a8-b140-e66a3ea60434), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/b5f0fbc0-f9fe-49a8-b140-e66a3ea60434, stan wpisu z 2026-08-11, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie