Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa wyrobów medycznych
zawarta 13 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 5 dni · Małopolskie, Proszowice
242,20 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej wyrobów medycznych oraz produktów leczniczych.
Szpital im. Ojca Rafała z Proszowic Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach · Proszowice
ogłoszenie o wyniku z 4 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Mikołaja Kopernika 13, 32-100 Proszowice, Małopolskie
NIP 6821436049REGON 000300593zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Ziemska 44, 41-803 Zabrze, Śląskie
NIP 6481997718REGON 273295877zarejestrowana 29 listopada 1996
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 5 dni
- Publikacja w rejestrze
- 29 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 29 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 10 sierpnia 2026
- wpis wrócił do rejestru
- 29 lipca 2026
- wpis zniknął z rejestru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL IM. OJCA RAFAŁA Z PROSZOWIC SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W PROSZOWICACH i ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.