Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku - część druga pakiet nr 20
zawarta 14 lipca 2026 · okres: 366 dni · Śląskie, Częstochowa
42 460 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla potrzeb SP ZOZ Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie - część druga
SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony · Częstochowa
ogłoszenie o wyniku z 29 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Mirowska 15, 42-200 Częstochowa, Śląskie
NIP 9491763544REGON 151586247zarejestrowana 29 listopada 2000
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Leona Kruczkowskiego 8, 00-380 Warszawa, Mazowieckie
NIP 8271818828REGON 730920652zarejestrowana 1 września 1998
Dane wpisu
- Numer umowy
- MSZ.ZP/90/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 366 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie