Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Świadczenie usług serwisowych w zakresie konserwacji i naprawy wraz z częściami urządzeń techniki biurowej użytkowanych w Sądach Rejonowych
zawarta 31 lipca 2026 · okres: 12 miesięcy · Wielkopolskie, Poznań
215 856 zł
wartość umowy
wartość netto
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Świadczenie usług serwisowych w zakresie konserwacji i naprawy wraz z częściami urządzeń techniki biurowej użytkowanych w Sądach Rejonowych
Sąd Okręgowy w Poznaniu · Poznań
ogłoszenie o wyniku z 6 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stanisława Hejmowskiego 2, 61-736 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7781128938REGON 000323855zarejestrowana 30 lipca 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Poznań, Wielkopolskie
NIP 6891044343REGON 639825480zarejestrowana 3 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP.261.10.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 12 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 6 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 6 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie