Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Świadczenie usług w zakresie wykonania okresowych przeglądów technicznych, kwalifikacji i walidacji serwisowych sprzętu i aparatury medycznej - Wstrząsarka z inkubatorem PC100i, wstrząsarka Helmer do płytek PF-48 oraz wstrząsarka orbitalna 3005
zawarta 20 sierpnia 2026 · 5. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 rok · Opolskie, Opole
830,00 zł
wartość umowy
Osiemset trzydzieści złotych 00/100 groszy PLN
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Świadczenie usług w zakresie wykonywania okresowych przeglądów technicznych, kwalifikacji i walidacji serwisowych sprzętu i aparatury medycznej
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu · Opole
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Augustyna Kośnego 55, 45-372 Opole, Opolskie
NIP 7542554112REGON 000292103zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Krapkowicka 10, 45-715 Opole, Opolskie
NIP 7542744025REGON 532391900zarejestrowana 2 czerwca 2003
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP 5/2026 - zadanie nr 9
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 rok
- Publikacja w rejestrze
- 24 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W OPOLU i ZAKŁAD NAPRAWY SPRZĘTU MEDYCZNEGO ALFRED SOKÓŁ WALDEMAR ŻUK SPÓŁKA CYWILNA.