Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
zakup - odczynniki
zawarta 7 sierpnia 2026 · 19. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 11 dni · Dolnośląskie, Wrocław
507,01 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
81.2026 Dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu · Wrocław
ogłoszenie o wyniku z 31 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
wyb. Ludwika Pasteura 1, 50-367 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8960005779REGON 000288981zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Forteczna 13/8, 87-100 Toruń, Kujawsko-pomorskie
NIP 5272355435REGON 017381150zarejestrowana 1 października 2001
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 11 dni
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTET MEDYCZNY IM.PIASTÓW ŚLĄSKICH WE WROCŁAWIU i "ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.