Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych
zawarta 31 sierpnia 2026 · okres: 38 dni · Podkarpackie, Pruchnik
Ten wpis zniknął z rejestru (31 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
183 900 zł
wartość umowy
WARTOŚĆ NETTO
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych
Gmina Pruchnik · Pruchnik
ogłoszenie o wyniku z 31 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Rynek 1, 37-560 Pruchnik, Podkarpackie
NIP 7922033885REGON 650900424zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Rzeplin, Podkarpackie
NIP 7921523914REGON 180515109zarejestrowana 31 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- IZ 271/16/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 38 dni
- Publikacja w rejestrze
- 31 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 31 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 31 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru