Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Leki
zawarta 29 lipca 2026 · 16. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
600,76 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawy leków i wyrobów medycznych - znak sprawy: Z/47/PN/26
Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego · Grudziądz
ogłoszenie o wyniku z 31 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. dr. Ludwika Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz, Kujawsko-pomorskie
NIP 8762008352REGON 870298738zarejestrowana 26 kwietnia 1995
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Szopienicka 77, 40-431 Katowice, Śląskie
NIP 5252409576REGON 141107266zarejestrowana 1 marca 2007
Dane wpisu
- Numer umowy
- FV GP14353FVP706/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 dzień
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: REGIONALNY SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. DR. WŁADYSŁAWA BIEGAŃSKIEGO i "FARMACOL-LOGISTYKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.