Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Budowa kanalizacji deszczowej w rejonie Derdowskiego w Starogardzie Gdańskim
zawarta 21 lipca 2026 · okres: 428 dni · Pomorskie, Starogard Gdański
2 193 340 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zagospodarowanie wód opadowych w rejonie ul. Derdowskiego
Gmina Miejska Starogard Gdański · Starogard Gdański
ogłoszenie o wyniku z 3 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Gdańska 6, 83-200 Starogard Gdański, Pomorskie
NIP 5922045396REGON 191675652zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków, Mazowieckie
NIP 5210421928REGON 010676681zarejestrowana 1 czerwca 1994
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 428 dni
- Publikacja w rejestrze
- 27 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 3 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie