Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawa preparatów i akcesoriów do dezynfekcji

zawarta 3 sierpnia 2026 · okres: 24 miesiące · Warmińsko-mazurskie, Pisz

77 118 zł
wartość umowy

Umowa zawarta na pak. 7

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

„Dostawa preparatów i akcesoriów do dezynfekcji”
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Piszu · Pisz
ogłoszenie o wyniku z 10 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Henryka Sienkiewicza 2, 12-200 Pisz, Warmińsko-mazurskie
NIP 8491373268REGON 790316961zarejestrowana 1 września 1997
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36/U211, 02-797 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5211082492REGON 010854059zarejestrowana 13 stycznia 1995
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
2/ZP/7/P/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
24 miesiące
Publikacja w rejestrze
10 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
10 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa preparatów i akcesoriów do dezynfekcji” (ID b07e12bd-975a-4160-a74a-f5bf061dafcc), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/b07e12bd-975a-4160-a74a-f5bf061dafcc, stan wpisu z 2026-08-10, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie