Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup agregatu prądotwórczego dla Szpitala Powiatowego w Piszu
zawarta 4 sierpnia 2026 · okres: 21 dni · Warmińsko-mazurskie, Pisz
221 951 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa agregatów prądotwórczych przeznaczonych do realizacji zadań
z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej
Powiat Piski · Pisz
ogłoszenie o wyniku z 5 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Warszawska 1, 12-200 Pisz, Warmińsko-mazurskie
NIP 8491503423REGON 790671509zarejestrowana 31 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
369C, 39-300 Wola Mielecka, Podkarpackie
NIP 8172150273REGON 180623394zarejestrowana 7 października 2010
Dane wpisu
- Numer umowy
- Or.273.3.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 21 dni
- Publikacja w rejestrze
- 11 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 11 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie