Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przedmiotem umowy są roboty utrzymaniowe na potoku Skodzierska (Bobrowski).
zawarta 15 lipca 2026 · 5. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 28 dni · Mazowieckie, Warszawa
38 934 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Roboty utrzymaniowe na terenie ZZ Przemyśl II - roboty
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 21 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5272825616REGON 368302575zarejestrowana 23 sierpnia 2017
WykonawcaPrzedsiębiorca
Kalników, 37-724
NIP 7952532630REGON 361525970zarejestrowana 15 maja 2015
Dane wpisu
- Numer umowy
- RJ.ZPU.271.1.79.2026/340
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 28 dni
- Publikacja w rejestrze
- 7 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 7 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE i "OSKOS" Jan Pasieka.