Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Budowa ul. Na Leszkowie
zawarta 7 sierpnia 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 4 miesiące · Wielkopolskie, Piła
2 056 840 zł
wartość umowy
wynagrodzenie kosztorysowe
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Budowa ul. Na Leszkowie
Zarząd Dróg i Zieleni w Pile · Piła
ogłoszenie o wyniku z 3 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. gen. Władysława Andersa 10, 64-920 Piła, Wielkopolskie
NIP 7642211127REGON 570766568zarejestrowana 1 stycznia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Podmiejska 2, 78-500 Drawsko Pomorskie, Zachodniopomorskie
NIP 2530033758REGON 330917763zarejestrowana 26 listopada 1998
Dane wpisu
- Numer umowy
- 6.7.U.26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 4 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 11 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 11 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: ZARZĄD DRÓG I ZIELENI W PILE i POL-DRÓG SPÓŁKA AKCYJNA.