Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
PODKŁAD HIG. ABRI-SOFT LIGHT 60X90 zamiennik ABENA PODKŁAD 254118 x1 SZT. [x30 SZT.] 100 OPAK
zawarta 12 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 3 dni · Łódzkie, Radomsko
2040,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa opatrunków - postępowanie uzupełniające
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Radomsku · Radomsko
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jagiellońska 36, 97-500 Radomsko, Łódzkie
NIP 7721877458REGON 000313420zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Nowa 15, 72-100 Łozienica, Zachodniopomorskie
NIP 9552128719REGON 320054181zarejestrowana 8 czerwca 2005
Dane wpisu
- Numer umowy
- APT/76/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 3 dni
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W RADOMSKU i ABENA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.