Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wymiana przepustu na działce nr 414 w miejscowości Harasimowicze Kolonia
zawarta 24 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 69 dni · Podlaskie, Dąbrowa Białostocka
Ten wpis zniknął z rejestru (25 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
3000,00 zł
wartość umowy
3 000,00 zł. brutto, 2 439,02 zł. netto
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Remont dróg gminnych o nawierzchni żwirowej i gruntowej na terenie gminy Dąbrowa Białostocka w 2026 roku
Gmina Dąbrowa Białostocka · Dąbrowa Białostocka
ogłoszenie o wyniku z 12 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Solidarności 1, 16-200 Dąbrowa Białostocka, Podlaskie
NIP 5451683713REGON 050659042zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Dąbrowa Białostocka, Podlaskie
NIP 5451176784REGON 200164451zarejestrowana 14 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- BRG.271.80.2026.AM
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 69 dni
- Publikacja w rejestrze
- 25 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 25 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 25 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA DĄBROWA BIAŁOSTOCKA i P.U.H. KAMPOL Barbara Szymczyk.