Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Interwencyjne usuwanie skutków zdarzeń drogowych oraz losowych zagrażających bezpieczeństwu ruchu drogowego w granicach administracyjnych miasta Jelenia Góra.
zawarta 12 sierpnia 2026 · okres: 12 miesięcy · Dolnośląskie, Jelenia Góra
487 805 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Interwencyjne usuwanie skutków zdarzeń drogowych oraz losowych zagrażających bezpieczeństwu ruchu drogowego w granicach administracyjnych miasta Jelenia Góra”
Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jeleniej Górze · Jelenia Góra
ogłoszenie o wyniku z 12 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Ptasia 2 a, 58-500 Jelenia Góra, Dolnośląskie
NIP 6112763864REGON 363294530zarejestrowana 13 października 2015
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wspólna 3, 41-200 Sosnowiec, Śląskie
NIP 6443565744REGON 521399585zarejestrowana 7 marca 2022
Dane wpisu
- Numer umowy
- MZDiM-P.272.9.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 12 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 12 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 12 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie