Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Odczynniki laboratoryjne
zawarta 20 sierpnia 2026 · okres: 328 dni · Warmińsko-mazurskie, Działdowo
23 296 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa odczynników laboratoryjnych
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie · Działdowo
ogłoszenie o wyniku z 20 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Leśna 1, 13-200 Działdowo, Warmińsko-mazurskie
NIP 5711458598REGON 000310172zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Osmańska 14, 02-823 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5271055984REGON 011697403zarejestrowana 15 marca 1996
Dane wpisu
- Numer umowy
- 16/TP/BD/OL/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 328 dni
- Publikacja w rejestrze
- 21 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie