Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Remont elewacji z wymianą zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej, remont dachu, izolacja pionowa zewnętrzna z wykonaniem niezbędnej iniekcji i robotami towarzyszącymi budynku Rektoratu
zawarta 5 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 140 dni · Podkarpackie, Jarosław
2 601 626 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przebudowa toalet w celu dostosowania dla osób z niepełnosprawnościami
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu · Jarosław
ogłoszenie o wyniku z 7 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stefana Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław, Podkarpackie
NIP 7921794406REGON 650894385zarejestrowana 1 sierpnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Dojazdowa 33, 37-500 Jarosław, Podkarpackie
NIP 7922299985REGON 367980630zarejestrowana 10 sierpnia 2017
Dane wpisu
- Numer umowy
- DZP/TP/25/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 140 dni
- Publikacja w rejestrze
- 6 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 6 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: PAŃSTWOWA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH IM. KS. BRONISŁAWA MARKIEWICZA W JAROSŁAWIU i USŁUGI BUDOWLANE R.P. ZAWITKOWSCY S.C..