Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Leki

zawarta 23 lipca 2026 · 6. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 2 dni · Śląskie, Jaworzno

1836,00 zł
wartość umowy
23 lipca 2026100% okresu29 lipca 2026

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

"Dostawa produktów leczniczych, środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego, wyrobów medycznych oraz dwutlenku węgla w butlach wraz z dzierżawą - uzupełnienie"
SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie · Jaworzno
ogłoszenie o wyniku z 6 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Józefa Chełmońskiego 28, 43-600 Jaworzno, Śląskie
NIP 6321753077REGON 270641184zarejestrowana 1 marca 1992
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaJSFP
ul. Krzemieniecka 120, 54-613 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8942556799REGON 932081801zarejestrowana 10 listopada 1999
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
247/2026
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
2 dni
Data zakończenia
29 lipca 2026
Publikacja w rejestrze
29 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
29 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 24.07.2026
    Wygaśniecie umowy

    Zamówienie zrealizowane, towar dostarczono

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 10 sierpnia 2026
    • wpis wrócił do rejestru
  2. 29 lipca 2026
    • wpis zniknął z rejestru

Umowy między tymi stronami

wszystkie (6)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL WIELOSPECJALISTYCZNY W JAWORZNIE i URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Leki” (ID ac4c0f3f-6797-49fc-b7d8-3851b5173a4b), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/ac4c0f3f-6797-49fc-b7d8-3851b5173a4b, stan wpisu z 2026-07-29, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie