Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Publikacja wyciągu z ogłoszenia o przetargu ustnym nieograniczonym
zawarta 11 sierpnia 2026 · okres: 4 dni · Opolskie, Kędzierzyn-Koźle
864,00 zł
wartość umowy
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Plac Wolności 13, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, Opolskie
NIP 7491805951REGON 531412208zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5214033011REGON 526170462zarejestrowana 23 sierpnia 2023
Dane wpisu
- Numer umowy
- G.6840.2.5.2025.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 4 dni
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie