Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wykonanie instalacji elektrycznej przeciwpożarowego wyłącznika prądu w obiektach Akademii Sztuk Pięknych przy ul. Plac Wałowy 15 w Gdańsku
zawarta 12 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 240 dni · Pomorskie, Gdańsk
142 248 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Wykonanie instalacji elektrycznej przeciwpożarowego wyłącznika prądu w obiektach Akademii Sztuk Pięknych przy ul. Plac Wałowy 15 w Gdańsku
Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku · Gdańsk
ogłoszenie o wyniku z 16 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Targ Węglowy 6, 80-836 Gdańsk, Pomorskie
NIP 5830009346REGON 000275820zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Henryka Dąbrowskiego 32/6, 84-230 Rumia, Pomorskie
NIP 5842711715REGON 221181424zarejestrowana 18 lutego 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- RU/KZP/9/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 240 dni
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W GDAŃSKU i PROVISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.