Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Higiena pacjenta

zawarta 7 sierpnia 2026 · 29. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Podlaskie, Białystok

2040,00 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na okres 3 miesięcy
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku · Białystok
ogłoszenie o wyniku z 5 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. M. Curie-Skłodowskiej 24A, 15-276 Białystok, Podlaskie
NIP 5422534985REGON 000288610zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Graniczna 32B, 44-178 Przyszowice, Śląskie
NIP 6312665250REGON 365567681zarejestrowana 5 października 2016
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZM/2415/1932/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1 dzień
Publikacja w rejestrze
7 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
7 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (29)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W BIAŁYMSTOKU i SINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Higiena pacjenta” (ID a913f5c2-5049-45af-8b60-7ae3b741ceda), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/a913f5c2-5049-45af-8b60-7ae3b741ceda, stan wpisu z 2026-08-07, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie